Kniha na recepty Remember Solena

Kniha na recepty Remember Solena

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Remember
Cena:46.00 €
Cena bez DPH:38.33 €
Dostupnosť:skladom
Kniha na recepty Remember Solena 3,5 (70%) 27 x hodnotené

Milujete varenie? Tak to musíte mať túto šikovnú knihu na recepty, v ktorej nájdete listy na zapisovanie, ale aj priesvitné priehradky na vystrihnuté recepty. Remember je šikovný pomocník pre všetkých vášnivých kuchárov, do ktorého si môžete zapisovať svoje obľúbené recepty a kulinárske zážitky ako do denníka. V pevných kožených doskách, ktoré hrajú typickými Remember vzormi, nájdete 40 priesvitných vreciek, miesto na 100 ručne písaných receptov a 42 kuchynských nálepiek.


 • Cestovateľský denník na zážitky a suveníry Trip Book ZigZag 42 strán
  Cestovateľský denník na zážitky a suveníry Trip Book ZigZag 42 strán

  Odvezte si z dovolenky hromadu spomienok, ktoré sa vám už nikdy nestratia. Trip Book je šikovný a štýlový pomocník pre všetkých cestovateľov - môžete si doň nielen zapisovať ako do denníka, ale aj zozbierať rôzne suveníry a do Trip Book ich odkladať. V kožených doskách nájdete linajkový notes so 42 stránkami na všetky cestovateľské zážitky. Súčasťou je ale i 16 plastových stránok s priehradkami rôznych veľkostí. Do jednej si tak môžete dať lístky z múzeí, do druhej si schovať mince alebo bankovky na pamiatku, do ďalšej letenku, pohľadnice,..

  37.00 €  Doporučujeme zápisníky a notesy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza kniha na recepty remember solena!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt