Jedálenský stôl z jaseňového dreva s čiernymi nohami EMKO Naïve 180 × 90 cm

Jedálenský stôl z jaseňového dreva s čiernymi nohami EMKO Naïve 180 × 90 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:EMKO
Cena:2114.00 €
Cena bez DPH:1761.67 €
Dostupnosť:skladom
Jedálenský stôl z jaseňového dreva s čiernymi nohami EMKO Naïve 180 × 90 cm 2,5 (50%) 19 x hodnotené

Skromná a čistá forma jedálenského stola Naïve je doplnená o jednoduchú, ale dokonale stabilnú konštrukciu. Každá noha stola má naspodku vlastnú základňu, takže Naïve je pevný a spoľahlivý spoločník, ktorý bude slúžiť vám aj nadchádzajúcim generáciám. Doprajte si luxus v podobe stola z masívneho jaseňového dreva. Je to investícia na celý život.


 • Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Stafa 160 × 90 × 755 cm
  Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Stafa 160 × 90 × 755 cm

  Kde sa stretáva celá rodina a užíva si spoločné chvíľky pri dobrom jedle? No predsa pri jedálenskom stole. Preto zvoľte poriadny kus nábytku, ktorý bude nadčasový, praktický a vydrží vám dlhé roky. Práve ako jedálenský stôl z kolekcie Stafa, ktorý pre značku Gazzda navrhol medzinárodne uznávaný dizajnér Salih Teskeredžić. Stôl je vyrobený z kvalitného dubové dreva, ktoré je jedným z najžiadanejších typov dreva. A to predovšetkým pre jeho tvrdosť, pevnosť, húževnatosť a trvanlivosť. Značka Gazzda vznikla v roku 2013 v..

  861.00 €
 • Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Linn 160 × 90 × 75 cm
  Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Linn 160 × 90 × 75 cm

  Jedálenský stôl, to je srdce domova. Preto si vyberte taký, ktorý bude nadčasový, praktický a vydrží vám dlhé roky. Práve ako jedálenský stôl z kolekcie Linn, ktorý pre značku Gazzda navrhol medzinárodne uznávaný dizajnér Salih Teskeredžić. Stôl je vyrobený z kvalitného dubové dreva, ktoré je jedným z najžiadanejších typov dreva. A to predovšetkým pre jeho tvrdosť, pevnosť, húževnatosť a trvanlivosť. Značka Gazzda vznikla v roku 2013 v..

  861.00 €
 • Jedálenský stôl Marckeric Candi 160 x 90 cm
  Jedálenský stôl Marckeric Candi 160 x 90 cm

  Stolovanie bude mať štýl ♥ Hľadáte kompromis medzi útulnou a modernou jedálňou? Jedálenský stôl od Marckeric je zlatá stredná cesta. Kombinácia dreveného dekoru dosky a kovových nôh stola vnesie do vášho stolovania správnu dávku štýlu i domáceho pohodlia. Marckeric pochádza zo slnečného Španielska, kde zakorenila už v roku 1996. Nábytok tejto značky dýcha osobitosťou, láskou k modernému..

  229.00 €
 • Jedálenský stôl s bielou doskou Marckeric Liz 160 x 90 cm
  Jedálenský stôl s bielou doskou Marckeric Liz 160 x 90 cm

  Jedálenský stôl so španielskou dušou, ale scandi telom? Marckeric krásne nakombinoval oboje. Vneste do svojho stolovania pocit útulňa a štýlu súčasne. Zvyknete si ľahko a už nikdy sa vám nebude chcieť večerať pred televíziou alebo pri počítači ♥ Marckeric pochádza zo slnečného Španielska, kde zakorenila už v roku 1996. Nábytok tejto značky dýcha osobitosťou, láskou k modernému..

  338.00 €
 • Okrúhly jedálenský stôl s doskou v orechovom dekóre Marckeric Oda ⌀ 110 cm
  Okrúhly jedálenský stôl s doskou v orechovom dekóre Marckeric Oda ⌀ 110 cm

  Stolovanie bude mať štýl ♥ Hľadáte kompromis medzi útulnou a modernou jedálňou? Jedálenský stôl od Marckeric je zlatá stredná cesta. Kombinácia dreveného dekóru dosky a kovových nôh stola vnesie do vašeho stolovania správnu dávku štýlu i domáceho pohodlia. Marckeric pochádza zo slnečného Španielska, kde zakorenila už v roku 1996. Nábytok tejto značky dýcha osobitosťou, láskou k modernému..

  240.00 €  Doporučujeme jedálenské stoly. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | stoly a stolíky sa nachádza jedálenský stôl z jaseňového dreva s čiernymi nohami emko naïve 180 × 90 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt