Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 220 cm

Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 220 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Gazzda
Cena:1606.00 €
Cena bez DPH:1338.33 €
Dostupnosť:skladom
Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 220 cm 4 (80%) 19 x hodnotené

Momenty za stolom budú ešte príjemnejšie pri priestrannom stole. Tento pevný kúsok od značky Gazzda je vďaka konštrukcii z dubového dreva synonymom kvality. Spomínané dubové drevo patrí k najkvalitnejším nábytkárskym materiálom vôbec a jeho mimoriadna odolnosť zaručí životnosť výrobkov po niekoľko ďalších dekád. Aby dubové drevo vydržalo čo najdlhšie ako nové, potrebuje vhodnú starostlivosť. Ideálnym pomocníkom je sada pre starostlivosť o dubový nábytok Gazzda. Potom nič nebráni tomu, aby nábytok s gráciou vydržal i neúprosné pôsobenie zubu času.


 • Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 160 cm
  Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 160 cm

  Momenty za stolom budú ešte príjemnejšie pri priestrannom stole. Tento pevný kúsok od značky Gazzda je vďaka konštrukcii z dubového dreva synonymom kvality. Spomínané dubové drevo patrí k najkvalitnejším nábytkárskym materiálom vôbec a jeho mimoriadna odolnosť zaručí životnosť výrobkov po niekoľko ďalších dekád. Aby dubové drevo vydržalo čo najdlhšie ako nové, potrebuje vhodnú starostlivosť. Ideálnym pomocníkom je sada pre starostlivosť o..

  1326.00 €
 • Čierny jedálenský stôl v dekore dubového dreva Actona Roxb ø 105 cm
  Čierny jedálenský stôl v dekore dubového dreva Actona Roxb ø 105 cm

  Jedálenský stôl kombinujúci čiernu podnož s doskou v dekore dubového dreva..

  138.00 €
 • Jedálenský stôl v dekore dubového dreva Actona Roxb 120 x 80 cm
  Jedálenský stôl v dekore dubového dreva Actona Roxb 120 x 80 cm

  Jedálenský stôl kombinujúci čiernu podnož s doskou v dekore dubového dreva..

  134.00 €
 • Jedálenský stôl v dekore dubového dreva Actona Roxb ø 105 cm
  Jedálenský stôl v dekore dubového dreva Actona Roxb ø 105 cm

  Jedálenský stôl kombinujúci čiernu podnož s doskou v dekore dubového dreva..

  138.00 €
 • Jedálenský stôl v dekore orechového dreva sømcasa Helga 180 x 95 cm
  Jedálenský stôl v dekore orechového dreva sømcasa Helga 180 x 95 cm

  Stolujte štýlovo v spoločnosti tohto krásneho stola, ktorý pôsobí na prvý pohľad veľmi ľahko a vzdušne, hoci je veľmi pevný a nezlomí ho ani poriadna hostina. Ide o kúsok, ktorý vám nezovšednie ani za pár rokov. Kúsok, na ktorý budete právom pyšní, a ktorý bude dominantou vašej jedálne. O značke: sømcasa je španielska značka pôsobiaca na trhu už od roku 1990, ktorej produkty vynikajú predovšetkým originalitou a kvalitou prevedenia. Tento nábytok je kombináciou toho najlepšieho, čo ponúka škandinávsky dizajn a štipka južanského temperamentu. Protiklady sa totiž priťahujú a..

  349.00 €
 • Biely jedálenský stôl Magis Belladĺžka 200 cm
  Biely jedálenský stôl Magis Belladĺžka 200 cm

  Stretnutie s rodinou či priateľmi pri jedálenskom stole? Žiadny problém s týmto minimalisticky ladeným kúskom zo slnečného Talianska. Zapadne do modernej domácnosti, akoby tam bol odjakživa a v jedálni bude vyzerať skrátka fantasticky. Doladiť ho môžete jednoduchými stoličkami alebo ho naopak rozžiariť tými farebnými a výstrednými. Tak vneste do domácnosti štipku štýlu v precíznom prevedení. O značke: Inovatívna talianska značka Magis bola založená v roku 1976. Od tej doby neustále hľadá najlepšie technológie výroby nábytku a spolupracuje so svetovými dizajnérmi. Vďaka tomu sú v ich produktoch prepojené prvky rôznych..

  811.00 €  Doporučujeme jedálenské stoly. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | stoly a stolíky sa nachádza jedálenský stôl z dubového dreva gazzda ava 90 x 220 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt