Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 180 cm

Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 180 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:Gazzda
Cena:1420.00 €
Cena bez DPH:1183.33 €
Dostupnosť:skladom
Jedálenský stôl z dubového dreva Gazzda Ava 90 x 180 cm 3,5 (70%) 18 x hodnotené

Momenty za stolom budú ešte príjemnejšie pri priestrannom stole. Tento pevný kúsok od značky Gazzda je vďaka konštrukcii z dubového dreva synonymom kvality. Spomínané dubové drevo patrí k najkvalitnejším nábytkárskym materiálom vôbec a jeho mimoriadna odolnosť zaručí životnosť výrobkov po niekoľko ďalších dekád. Aby dubové drevo vydržalo čo najdlhšie ako nové, potrebuje vhodnú starostlivosť. Ideálnym pomocníkom je sada pre starostlivosť o dubový nábytok Gazzda. Potom nič nebráni tomu, aby nábytok s gráciou vydržal i neúprosné pôsobenie zubu času.


 • Jedálenský stôl s doskou z tvrdeného skla Tomasucci Hula Hoop ⌀ 120 cm
  Jedálenský stôl s doskou z tvrdeného skla Tomasucci Hula Hoop ⌀ 120 cm

  Dizajn produktov značky Tomasucci je nielen krásny, ale aj viacúčelový. Predovšetkým zastáva úlohu moderného doplnku, ktorý doplní každú miestnosť podľa aktuálnej potreby. Okrem estetického dotyku však danú izbu doplní aj svojou..

  276.00 €
 • Biely rozkládací jedálenský stôl Tenzo Svea 90 x 195 cm
  Biely rozkládací jedálenský stôl Tenzo Svea 90 x 195 cm

  Kolekcia Svea snúbi minimalizmus z ďalekého Švédska s jemnou a čistou bielou farbou, ktorá vystihne eleganciu každej miestnosti. Nájdite si tú správnu komodu, ktorá perfektne doplní vašu spálňu i obývačku. Ľahko do nej uschováte oblečenie, knižky i domáce doplnky, ktoré práve nepotrebujete mať vystavené. O spoločnosti Tenzo: Továreň značky Tenzo sa nachádza v štvrti Smollandsstenaru, región Gnosjo vo Švédsku. Švajčiarsko, Benelux a Škandinávia. Značka Tenzo bola založená v roku 1934 výrobcom Davidom Johansson. Dnes je Tenzo jedným z najväčších švédskych výrobcov nábytku. A práve v dizajne sa so značkou Tenzo vyniknúť. Má špičkový tím..

  683.00 €
 • Jedálenský stôl z jaseňového dreva so sivými nohami EMKO Naïve 180 × 90 cm
  Jedálenský stôl z jaseňového dreva so sivými nohami EMKO Naïve 180 × 90 cm

  Skromná a čistá forma jedálenského stola Naïve je doplnená o jednoduchú, ale dokonale stabilnú konštrukciu. Každá noha stola má naspodku vlastnú základňu, takže Naïve je pevný a spoľahlivý spoločník, ktorý bude slúžiť vám aj nadchádzajúcim..

  2114.00 €
 • Jedálenský stôl z jaseňového dreva EMKO Naïve 180 x 90 cm
  Jedálenský stôl z jaseňového dreva EMKO Naïve 180 x 90 cm

  Skromná a čistá forma jedálenského stola Naïve je doplnená o jednoduchú, ale dokonale stabilnú konštrukciu. Každá noha stola má naspodu vlastnú základňu, takže Naïve je pevný a spoľahlivý spoločník, ktorý bude slúžiť vám aj nadchádzajúcim..

  2114.00 €
 • Jedálenský stôl Canett Binley 90 × 170 cm
  Jedálenský stôl Canett Binley 90 × 170 cm

  Kúpte si stôl, ktorý vám preukáže skvelú službu nielen pri skromnej ​​rodinnej večeri, ale aj keď napríklad práve organizujete veľkolepú hostinu alebo čakáte početnú návštevu. Veď stresovať sa tým, kam len všetkých svojich blízkych usadíte,..

  879.00 €  Doporučujeme jedálenské stoly. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | stoly a stolíky sa nachádza jedálenský stôl z dubového dreva gazzda ava 90 x 180 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt