Diár na rok 2021 Paperblanks Midnight Rebel Bold

Diár na rok 2021 Paperblanks Midnight Rebel Bold

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Paperblanks
Cena:18.00 €
Cena bez DPH:15 €
Dostupnosť:skladom
Diár na rok 2021 Paperblanks Midnight Rebel Bold 4,5 (90%) 21 x hodnotené

Potrebujete mať všetky svoje stretnutia a narodeniny priateľov prehľadne na jednom mieste? Ste kreatívny typ a radšej si všetko zapisujete ručne? Ak ste odpovedali áno, čaká tu na vás jedinečný diár od Paperblanks. Tento malý parťák na sebe nesie dizajn ako z maliarskeho plátna a ponúka veľa miesta na tie najdetailnejšie poznámky. To všetko zabalené v odolných pevných doskách. Urobte neobyčajným diárom radosť sebe alebo potešte svojich blízkych. Diáre Midnight Rebel Bold sa od seba líšia vnútorným usporiadaním kalendárnych dní - pozri foto.


 • Diár na rok 2021 Paperblanks Midnight Rebel Bold II
  Diár na rok 2021 Paperblanks Midnight Rebel Bold II

  Potrebujete mať všetky svoje stretnutia a narodeniny priateľov prehľadne na jednom mieste? Ste kreatívny typ a radšej si všetko zapisujete ručne? Ak ste odpovedali áno, čaká tu na vás jedinečný diár od Paperblanks. Tento malý parťák na sebe nesie dizajn ako z maliarskeho plátna a ponúka veľa miesta na tie najdetailnejšie poznámky. To všetko zabalené v odolných pevných doskách. Urobte neobyčajným diárom radosť sebe alebo potešte svojich..

  18.00 €
 • Diár na rok 2021 Paperblanks Wordscapes II
  Diár na rok 2021 Paperblanks Wordscapes II

  Potrebujete mať všetky svoje stretnutia a narodeniny priateľov prehľadne na jednom mieste? Ste kreatívny typ a radšej si všetko zapisujete ručne? Ak ste odpovedali áno, čaká tu na vás jedinečný diár od Paperblanks. Tento malý parťák na sebe nesie dizajn ako z maliarskeho plátna a ponúka veľa miesta na tie najdetailnejšie poznámky. To všetko..

  18.00 €
 • Modrý krúžkový zápisník s hebkým povrchom Leitz 80 stran
  Modrý krúžkový zápisník s hebkým povrchom Leitz 80 stran

  Napíšte si všetky svoje nápady alebo poznámky na jedno miesto, ktoré môžete mať stále poruke. Zápisník od značky Leitz poteší predovšetkým tých z vás, ktorí radšej píšu ručne a nechcú byť viazaní..

  22.00 €
 • Žltý odvíjač lepiacej pásky Leitz Cosy
  Žltý odvíjač lepiacej pásky Leitz Cosy

  Je lepiaca páska vaším nerozlučným kancelárskym spoločníkom? To vám zaručene príde vhod praktický odvíjač, ktorý môžete mať vždy poruke a účinne si uľahčiť prácu. Tento pomocník od značky Leitz je určený pre pásky do šírky 19 mm a dĺžky 33 mm. Hladké a rýchle rezanie pásky zaručuje mimoriadne kvalitný a ostrý nôž a stabilná..

  15.00 €
 • Žltá kancelárska zošívačka Leitz Cosy
  Žltá kancelárska zošívačka Leitz Cosy

  Hromadí sa vám na stole veľké množstvo dokumentov, ktoré je potrebné zorganizovať? Potom je základom úspechu spoľahlivá zošívačka. Tento kancelársky pomocník od značky Leitz je určený pre spojenie až 30 listov (gramáž papiera 80 g/m2). Vysúvacia náplň na drôtikové sponky sa nachádza v hornej časti. Zásobu drôtikov priebežne..

  21.00 €  Doporučujeme diáre. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza diár na rok 2021 paperblanks midnight rebel bold!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt