Dekoratívny kalendár Antic Line Grand Hotel

Dekoratívny kalendár Antic Line Grand Hotel

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Antic Line
Cena:55.00 €
Cena bez DPH:45.83 €
Dostupnosť:skladom
Dekoratívny kalendár Antic Line Grand Hotel 2,75 (55%) 20 x hodnotené

Doplnky sú veľmi dôležité, tvoria totiž teplo domova. Tie od Antic Line akoby svojím vintage vzhľadom pamätali na mnoho príbehov z dávnej minulosti. Aký im pridáte vy?


 • Plánovač pre nevesty Busy B Wedding Planner
  Plánovač pre nevesty Busy B Wedding Planner

  Chystáte svadbu? Tento notes sa vám stane pomocníkom. Môžete si do neho zapisovať všetko podľa dátumu, alebo len tak svoje poznámky a do vrecka odkladať svadobné nevyhnutnosti. Busy B, to je partia ľudí - dizajnérov, u ktorých to začalo nejako takto. Najskôr prišli len tak zo srandy s vianočnými originálnymi želaniami, ktoré sa ale nakoniec dostali až do Museum of Modern Art v New Yorku. A potom prichádzal jeden nápad za druhým, také,..

  20.00 €
 • Plánovač pre nevesty Busy B Wedding To Dos
  Plánovač pre nevesty Busy B Wedding To Dos

  Chystáte svadbu? Tento notes sa vám stane pomocníkom. Môžete si do neho zapisovať všetko podľa dátumu, ale aj len tak svoje poznámky a do vrecka odkladať svadobné nevyhnutnosti. Busy B, to je partia ľudí - dizajnérov, u ktorých to začalo nejako takto. Najskôr prišli len tak zo srandy s vianočnými originálnymi želaniami, ktoré sa ale nakoniec dostali až do Museum of Modern Art v New Yorku. A potom prichádzal jeden nápad za druhým, také,..

  12.00 €
 • Kniha hostí v zlatej farbe Busy B
  Kniha hostí v zlatej farbe Busy B

  Veľa miesta na srdečné želanie, vtipné odkazy a fotky od vašich hostí. Ku knihe je priložené..

  19.00 €
 • Biely svadobný zápisník Busy B To Do
  Biely svadobný zápisník Busy B To Do

  Ešte sa chvejete po žiadosti o ruku a už sa celá rodina pýta kedy a kde si poviete svoje áno? Pustite sa do plánovania s radosťou a vychutnajte si každý bod tohto neopakovateľného aj keď niekedy náročného procesu. V zápisníku nájdete veľa návodných zoznamov, 4 vrecká, kam môžete uložiť napríklad dôležité vizitky či účtenky. Tiež miesto na poznámky a..

  12.00 €
 • Stolový kalendár Geese Munich
  Stolový kalendár Geese Munich

  Ste zástancom motta, že v jednoduchosti je najväčšia krása? Radi sa pri..

  38.00 €  Doporučujeme kalendáre a plánovače. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza dekoratívny kalendár antic line grand hotel!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt