Box na fotografie Antic Line Roses

Box na fotografie Antic Line Roses

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Antic Line
Cena:25.00 €
Cena bez DPH:20.83 €
Dostupnosť:skladom
Box na fotografie Antic Line Roses 5 (100%) 21 x hodnotené

Máte dušu romantika a milujete atmosféru vidieka, či chalupárskeho prostredia? Potom sú dekorácie Antic Line pre vás ako stvorené! Aj keď bývate uprostred veľkého mesta, tieto doplnky vám pomôžu vytesniť mestský ruch, aby ste si doma mohli nerušene užívať hniezdočko pokoja a pohody. Poznámka: box sa hodí na fotografie s rozmerom 15 x 10 cm.


 • Dekoratívny kalendár Antic Line Grand Hotel
  Dekoratívny kalendár Antic Line Grand Hotel

  Doplnky sú veľmi dôležité, tvoria totiž teplo domova. Tie od ..

  55.00 €
 • Kniha na recepty Remember Solena
  Kniha na recepty Remember Solena

  Milujete varenie? Tak to musíte mať túto šikovnú knihu na recepty, v ktorej nájdete listy na zapisovanie, ale aj priesvitné priehradky na vystrihnuté recepty. Remember je šikovný pomocník pre všetkých vášnivých kuchárov, do ktorého si môžete zapisovať svoje obľúbené recepty a kulinárske zážitky ako do denníka. V pevných kožených doskách, ktoré hrajú typickými..

  46.00 €
 • Cestovateľský denník na zážitky a suveníry Trip Book ZigZag 42 strán
  Cestovateľský denník na zážitky a suveníry Trip Book ZigZag 42 strán

  Odvezte si z dovolenky hromadu spomienok, ktoré sa vám už nikdy nestratia. Trip Book je šikovný a štýlový pomocník pre všetkých cestovateľov - môžete si doň nielen zapisovať ako do denníka, ale aj zozbierať rôzne suveníry a do Trip Book ich odkladať. V kožených doskách nájdete linajkový notes so 42 stránkami na všetky cestovateľské zážitky. Súčasťou je ale i 16 plastových stránok s priehradkami rôznych veľkostí. Do jednej si tak môžete dať lístky z múzeí, do druhej si schovať mince alebo bankovky na pamiatku, do ďalšej letenku, pohľadnice,..

  37.00 €
 • Stojan na ceruzky Essey Pen Pen Black
  Stojan na ceruzky Essey Pen Pen Black

  Pen Pen bol pre dánsku značku Essey jasným prerodom z toľko uznávaného a obdivovaného odpadkového koša Bin Bin. Okrem veľkosti medzi týmito produktovými bratmi nenájdete žiadny iný rozdiel. Ich harmonické formy verne kopírujú skutočné pokrčené tvary papiera. Práve vďaka tomu sa stali neprekonateľnou klasikou, ktorá bola v prípade Bin Bin aj ocenená tromi cenami, napríklad Reddot Design Award. V nádobe Pen Pen však nachádzame aj nenápadnú, ale o to krajšiu asociáciu medzi vloženými ceruzkami a tvarom papiera. Tieto dva predmety automaticky patria k sebe a pre Essey neexistujú prekážky, ktoré by bránili ich symbolickému prepojeniu...

  14.00 €  Doporučujeme fotoalbumy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza box na fotografie antic line roses!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt