Bluetooth reproduktor Gingko Square Bamboo

Bluetooth reproduktor Gingko Square Bamboo

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Gingko
Cena:55.00 €
Cena bez DPH:45.83 €
Dostupnosť:skladom
Bluetooth reproduktor Gingko Square Bamboo 4,75 (95%) 26 x hodnotené

Vyrazte si na prechádzku na korčuliach alebo na piknik do parku a nalaďte sa pri tom na tú správnu vlnu. Vďaka bluetooth reproduktoru Mi Square sa nemusíte vzdať svojej obľúbenej hudby ani na cestách. Padne skvele do ruky, do vrecka alebo sa vďaka popruhu dá zavesiť trebárs za opasok či na batoh. Tento malý, ručne vyrábaný šikovník z masívneho dreva skvele vyzerá a jeho zvuk by mu mohol závidieť kdejaký väčší reproduktor. Britská značka Gingko prináša nový prístup k dizajnu modernej technológie, snaží sa zachovať jednoduchosť, ale zároveň zaujať svojou originalitou. V neposlednom rade dbá na kvalitu spracovania i materiálu. Batérie po plnom nabití vydržia od 3 do 6 hodín, záleží na úrovni hlasitosti. Hlasitosť vášho obľúbeného playlistu môžete ovládať jednoducho pomocou dotykovej lišty.


 • Biely malý bluetooth reproduktor Gingko Halo
  Biely malý bluetooth reproduktor Gingko Halo

  Hľadáte reproduktor, ktorý má netradičný vzhľad a zároveň plní svoju funkciu? Čo tak fešák od Gingko v tvare malého megafónu? ♥ Elegantné a moderné vzhľady v kombinácii so skvelým hudobným zážitkom. To je doménou tohto..

  73.00 €  Doporučujeme reproduktory. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie | elektro na cesty sa nachádza bluetooth reproduktor gingko square bamboo!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt