Biely svietnik Markslöjd Leila výška 60 cm

Biely svietnik Markslöjd Leila výška 60 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Svietidlá
Dodavateľ:Markslöjd
Cena:85.00 €
Cena bez DPH:70.83 €
Dostupnosť:skladom
Biely svietnik Markslöjd Leila výška 60 cm 5 (100%) 22 x hodnotené

Sviatočnú atmosféru a hrejivú útulnosť k vám domov prinesie švédska značka Markslöjd. Bez svetelných dekorácií to nie je ono, tak rozsvieťte svoj domov a užívajte si nezabudnuteľné chvíle.

Súčasťou balenia je i 7 kusov žiaroviek typu E10.

O značke: Markslöjd sa radí medzi top predajcov svietidiel a operuje v 13 krajinách sveta. Pri výrobe dbá na etické zásady a minimálny dopad na životné prostredie. Ponuka je široká, vyberú si milovníci moderny aj vyznávači tradície.


 • Svietiaci nápis Antic Line Bar Mot
  Svietiaci nápis Antic Line Bar Mot

  Prirodzená patina a nádych starých čias, to je poznávacie znamenie dekorácií Antic Line. Vďaka tomu vyzerajú, že v sebe skrývajú stovky..

  80.00 €
 • Čierna LED svetelná tabuľa s písmenkami InnovaGoods
  Čierna LED svetelná tabuľa s písmenkami InnovaGoods

  Prezrite si praktických a šikovných pomocníkov od značky InnovaGoods, ktorí vám zaručia, že bez nich už nedáte ani ranu. Sú to skvelí..

  19.00 €
 • Stolová LED dekorácia Markslöjd Palm Tree
  Stolová LED dekorácia Markslöjd Palm Tree

  Fantázii sa medze nekladú a táto LED dekorácia od švédskej značky Markslöjd prinesie do vášho bytu poriadnu dávku humoru. Tento typ osvetlenia je veľmi vyhľadávaným trendom. To ale neznamená, že si poličku v spálni nemôžete ozdobiť v každom veku. Svetielko môže byť..

  45.00 €
 • Čierna stolová LED dekorácia s nápisom Markslöjd Texas
  Čierna stolová LED dekorácia s nápisom Markslöjd Texas

  Vianočné osvetlenie, závesné hviezdy a svetelné dekorácie na stôl vedia vyčarovať príjemnú atmosféru ♥ S tými od švédskej značky Markslöjd ju vykúzlite v okamihu doma, v práci i..

  51.00 €  Doporučujeme svetelné dekorácie. V tejto kategórii: kategórie | svietidlá | dekoratívne osvetlenie sa nachádza biely svietnik markslöjd leila výška 60 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt