Biely porcelánový etažér Brandani Operwork

Biely porcelánový etažér Brandani Operwork

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Brandani
Cena:18.00 €
Cena bez DPH:15 €
Dostupnosť:skladom
Biely porcelánový etažér Brandani Operwork 5 (100%) 19 x hodnotené

Varenie môže byť radosť i starosť. Avšak, aby sa z každej kulinárskej prípravy stalo potešenie, potrebujete mať tie správne kuchynské nástroje a doplnky, ktoré vám ušetria čas i vynaloženú energiu. Keď mu sú ony nástroje naviac aj esteticky príjemné , budete sa na každú prípravu večere po celý deň tešiť.


 • Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova ⌀ 23 cm
  Dvojposchodový stojan z krištáľového skla Nachtmann Bossa Nova ⌀ 23 cm

  Kolekcia Bossa Nova ponúka riad z krištáľového skla, ktorý sa stane ozdobou ako vášho jedálenského stola, tak aj vitríny. Kombinujte medzi sebou nápadité taniere, poháre či podnosy pre vytvorenie nezameniteľného nádychu luxusu. Nachtmann je nemecká skláreň, ktorá svoje počiatky datuje až do roku 1834. Už v tej dobe sa sústredila na sklenené výrobky, ktoré majú svoju vysokú estetickú aj remeselnú hodnotu. A zároveň sú natoľko praktické, že ich môžete používať vo svojej domácnosti. Nejde tak len o dizajnový kus, ktorý priam vyzýva k vystaveniu za..

  54.00 €
 • Etažér s poklopom Nordic Ware
  Etažér s poklopom Nordic Ware

  Ikonická značka Nordic Ware, ktorá dobyla svet Znie to ako rozprávka alebo americký sen, ale príbeh je pravdivý. V roku 1946 sa v Minnesote začala písať história prevoňaná pečenými dobrotami a kvalitne spracovanými bábovkovými formami  Nordic Ware. Firmu založil mladý pár so škandinávskymi koreňmi a spočiatku sa zameriaval na tradičné formy škandinávskej kuchyne. Avšak v roku 1950 sa všetko zmenilo, keď sa jedna z foriem Nordic Ware objavila v celoštátnej pekárske súťaži. Odvtedy popularita značky len rástla, rovnako ako jej sortiment. Kvalita a myšlienka však zostávajú stále rovnaké - prinášať..

  36.00 €
 • Bambusový servírovací stojan Bambum Mateja
  Bambusový servírovací stojan Bambum Mateja

  So značkou Bambum je stolovanie ľahšie a štýlovejšie. Prírodné..

  42.00 €  Doporučujeme etažéry. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | servírovanie sa nachádza biely porcelánový etažér brandani operwork!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt