Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow 22 × 14 cm

Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow 22 × 14 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:A Simple Mess
Cena:23.00 €
Cena bez DPH:19.17 €
Dostupnosť:skladom
Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow 22 × 14 cm 4,5 (90%) 16 x hodnotené

Každá žena zaiste potrebuje na svoje kúzelnú kozmetiku správnu taštičku, ktorá ľahko pojme všetky tieto magické kúsky. Kozmetická taštička je vyrobená z jemnej a príjemnej bavlny. A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph. Názov jej značky v preklade znamená jednoduchý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí. Jednotlivé kúsky sú ženské, hravé a vkusné, ručne vyrobené bez použitia syntetických materiálov, a hlavne sú inšpirované krásou bytia.


 • Cestovná kozmetická taška Compactor Jet
  Cestovná kozmetická taška Compactor Jet

  Ste často na cestách? Alebo len máte radi poriadok vo veciach? Presne pre vás vznikla kolekcia praktických obalov Jet. Nájdete medzi..

  12.00 €
 • Ružová taštička na kozmetiku Versa Paris dĺžka 26 cm
  Ružová taštička na kozmetiku Versa Paris dĺžka 26 cm

  Keby ste si mali dať záležať na organizácii len jednej miestnosti vo svojom domove, bola by to kúpeľňa. Každý, kto si kedy pomýlil zubnú pastu s krémom na ruky, určite pochopí. Uľahčite si rozospaté rána a nastoľte prehľadné usporiadanie s hravými doplnkami Versa. O Versa: Španielska značka figuruje na trhu od roku 1946. Z malého dodávateľa nábytku a dekorácií sa stala silná medzinárodná firma. Versa si kladie za cieľ a poslanie vyrábať moderný a cenovo dostupný..

  13.00 €
 • Kozmetická taška Happy Jackson Wake Up Make Up
  Kozmetická taška Happy Jackson Wake Up Make Up

  Každá žena nosí neustále pri sebe kabelku. A každej žene by v tej kabelke rozhodne nemalo chýbať pár vecí. Takou je aj štýlová kozmetická taštička od značky Happy Jackson, do..

  14.00 €
 • Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow 22 × 14 cm
  Bavlnená kozmetická taštička A Simple Mess Bodo Golden Yellow 22 × 14 cm

  Každá žena zaiste potrebuje na svoje kúzelnú kozmetiku správnu taštičku, ktorá ľahko pojme všetky tieto magické kúsky. Kozmetická taštička je vyrobená z jemnej a príjemnej bavlny. A Simple Mess, to sú originálne a jemné doplnky, pod ktorými je podpísaná dánska žurnalistka, moderátorka a kreatívna riaditeľka časopisu o interiérovom dizajne Louise Dorph. Názov jej značky v preklade znamená jednoduchý chaos. Prečo? Louise tvrdí, že interiér nemusí byť vždy perfektne uhladený, a že práve trocha toho chaosu k životu skrátka patrí. Jednotlivé kúsky sú ženské,..

  23.00 €
 • Kozmetická taška Rex London Le Bicycle
  Kozmetická taška Rex London Le Bicycle

  Máme tu niečo pre skutočných cyklistov telom i dušou! Je tu kolekcia Le Bicycle od značky Rex London. Sledujete každý závod a trávite všetok svoj voľný čas na tvrdom sedle v tých najväčších kopcoch? Vitajte medzi cyklistami! Máme pre..

  13.00 €  Doporučujeme kozmetické taštičky. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | móda | módne doplnky | kozmetické doplnky sa nachádza bavlnená kozmetická taštička a simple mess bodo golden yellow 22 × 14 cm!
  © 2020 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt