Bambusový box na vreckovky Wenko Terra

Bambusový box na vreckovky Wenko Terra

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:Wenko
Cena:13.00 €
Cena bez DPH:10.83 €
Dostupnosť:skladom
Bambusový box na vreckovky Wenko Terra 4,5 (90%) 27 x hodnotené

Obdivujete kúpeľne wellness centier a hotelov? Chýba vám doma ten pocit krásy a útulna? Vďaka značke Wenko si môžete aj svoju kúpeľňou zariadiť v podobnom štýle. Ťažiskovým materiálom je bambusové drevo, z ktorého dýcha štipka exotiky a prírody. Razom sa aj vo svojej vlastnej kúpeľni budete cítiť ako na dovolenke ♥ O značke: S doplnkami od Wenko budete mať pocit, že veľkú časť práce odvedú za vás. Značka totiž dobre vie, že základom jednoduchého upratovania sú praktickí pomocníci.


 • Bo× na vreckovky iDesign Austin
  Bo× na vreckovky iDesign Austin

  Bez týchto kúpeľňových doplnkov by sme si život predstaviť nevedeli. Používame ich všetci a každý deň. Zaobstarajte si tie od obľúbenej značky iDesign, ktoré budú vo vašej kúpeľni..

  25.00 €
 • Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta
  Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta

  Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou praktickosťou. Najväčšou prednosťou je materiál - všetko je totiž vyrobené z odolného bambusu, ktorý je ľahký, antibakteriálny a navyše aj ekologický. Kým dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u duba to..

  12.00 €  Doporučujeme boxy na vreckovky. V tejto kategórii: kategórie | dekorácie | drobné dekorácie sa nachádza bambusový box na vreckovky wenko terra!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt