Béžovo-hnedý gramofón GPO Ambassador

Béžovo-hnedý gramofón GPO Ambassador

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Cena:138.00 €
Cena bez DPH:115 €
Dostupnosť:skladom
Béžovo-hnedý gramofón GPO Ambassador 4,75 (95%) 27 x hodnotené

Užite si elegantný štýl s moderným nádychom. Gramofón Ambassador v kufríkovom prevedení a v moderných farbách vám prináša obľúbená značka GPO. Tento model je vôbec prvý, ktorý vie prenášať hudbu pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth, čo si určite obľúbite v dnešnej modernej dobe s chytrými telefónmi. Gramofón ponúka typické 3 rýchlosti prehrávania: 33/45/78 RPM. Jeho materiál je vyrobený z dreva s dvojfarebnou povrchovou úpravou v kombinácii s koženkou. Rohové chrániče gramofón perfektne chránia a jeho detaily robia z tohto retro kúsku ozajstného štýlového fešáka. Čo vás zaručene dostane je možnosť nahrávania priamo do USH flashdisku. Takže si vašu obľúbenú časť krásne nahráte a môžete pustiť svojim blízkym.


 • Čierny kufrík na vinylové dosky GPO Vinyl Case
  Čierny kufrík na vinylové dosky GPO Vinyl Case

  Už ste si vybrali svoj vysnívaný gramofón a teraz si robíte poctivú zásobu vinylových platní? Pre tieto unikátne kúsky je potreba zariadiť perfektný kufrík na uskladnenie LP platní. Keďže GPO gramofóny majú luxusný retro dizajn, tento kufrík od rovnakej značky sa..

  45.00 €  Doporučujeme reproduktory. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie | elektro na cesty sa nachádza béžovo-hnedý gramofón gpo ambassador!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt