Béžový denník bábätka Busy B

Béžový denník bábätka Busy B

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Dodavateľ:Busy B
Cena:20.00 €
Cena bez DPH:16.67 €
Dostupnosť:skladom
Béžový denník bábätka Busy B 4,5 (90%) 26 x hodnotené

Busy B, to je partia ľudí - dizajnérov, ktorí najskôr prišli s vianočnými originálnymi želaniami, ktoré sa ale nakoniec dostali až do Museum of Modern Art v New Yorku. A potom prichádzal jeden nápad za druhým. Všetky ale vychádzali z predstavy uľahčiť ľuďom ich životy a zároveň ich naplniť niečím milým, hodnotným a veselým.


 • Tehotenský denník Busy B Pregnancy Journal
  Tehotenský denník Busy B Pregnancy Journal

  Tehotenský denník od značky Busy B vám pomôže zaznamenať magické obdobie narodenia vášho dieťatka. Môžete doň zapisovať všetky pocity, pôrodnú váhu alebo farbu očí, keď sa na vás prvýkrát pozrú. Zápisník je rozdelený do 4 častí - klasický diár, plánovanie, pôrodný plán a prvé dni po narodení, pri ktorých sú pripojené 4 úložné vrecúška a prázdny priestor pre akékoľvek poznámky. Do denníka môžete začať zapisovať od 4. týždňa až do prvých dní po pôrode. Denník obsahuje 64 strán. Busy B, to je partička dizajnérov, ktorá najskôr prišla len tak zo srandy s vianočnými originálnymi želaniami, ktoré sa nakoniec dostali až do Museum of Modern Art v New Yorku. A potom prichádzal jeden nápad za druhým...

  12.00 €  Doporučujeme zápisníky a notesy. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | papiernictvo sa nachádza béžový denník bábätka busy b!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt