Antikoro teplomer na víno WMF Cromargan® Clever More

Antikoro teplomer na víno WMF Cromargan® Clever More

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Cena:15.00 €
Cena bez DPH:12.5 €
Dostupnosť:skladom
Antikoro teplomer na víno WMF Cromargan® Clever More 5 (100%) 19 x hodnotené

Ak milujete víno, nemáte čo riešiť. Vínne príslušenstvo od značky WMF len umocní zážitok z každého dúšku. Či už sa rozhodnete pre profi vývrtku, alebo špeciálny lievik, nikdy nešliapnete vedľa. ♥ WMF ako záruka tej najvyššej kvality: ✓ Má dlhoročnú tradíciu viac ako 160 rokov. ✓ Nemecká precíznosť a najmodernejšie technológie tvoria dokonalú symbiózu, pre ktorú WMF tak milujeme. ✓ Vyrába riad a kuchynské spotrebiče z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktoré sa často dedia z generácie na generáciu. ✓ Značka myslí aj na jednoduchú starostlivosť a údržbu, a tak sa snaží, aby väčšina produktov bola aspoň čiastočne vhodná do umývačky riadu. ✓ Ich antikoro hrnce sú slávne po celom svete. Milujú ich svetoznámi kuchári aj amatérski nadšenci.


 • Tmavomodrá pruhovaná taška na 2 fľaše Navigate 2 l
  Tmavomodrá pruhovaná taška na 2 fľaše Navigate 2 l

  Hurá na piknik s námorníckym motívom! Námornícky pruhovaná kolekcia od značky Navigate je tým pravým spoločníkom pre sladké chvíle na tráve pod stromom. Či už hreje slnko, či vás zlé počasie zaženie po dvadsiatich minútach domov, maškrty zjete s chuťou! Hurá pod najbližší strom..

  18.00 €
 • Sada 3 príborov na syry z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost Paris
  Sada 3 príborov na syry z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost Paris

  Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si zakladá na výrobe vysokokvalitných nožov a kuchynských doplnkov. Francúz Jean Dubost tak pokračuje v rodinnej firme, vybavil ju najmodernejšími technológiami, a zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa neho stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost a jeho nože a príbory sú vo Francúzsku synonymom..

  43.00 €
 • Sada 3 nožov na syry z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost Atelier
  Sada 3 nožov na syry z antikoro ocele v drevenom balení Jean Dubost Atelier

  Jeho starý otec bol znalec vo oblasti príboru, jeho otec založil v roku 1920 továreň na jeho výrobu a on sám teraz pokračuje v rodinnej tradícii, ktorá si zakladá na výrobe vysoko kvalitných nožov a kuchynských doplnkov. Francúz Jean Dubost tak pokračuje v rodinnej firme, vybavil ju najmodernejšími technológiami, a zároveň ponechal ručné spracovanie tam, kde sa podľa neho stroje nevyrovnajú ľudskému remeslu. Jean Dubost a jeho nože a príbory sú vo Francúzsku synonymom..

  42.00 €  Doporučujeme vínne príslušenstvo. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | servírovanie | ostatné servírovacie pomôcky sa nachádza antikoro teplomer na víno wmf cromargan® clever more!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt