Antikoro fľaša Rex London Miko the Panda 350 ml

Antikoro fľaša Rex London Miko the Panda 350 ml

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Rex London
Cena:13.00 €
Cena bez DPH:10.83 €
Dostupnosť:skladom
Antikoro fľaša Rex London Miko the Panda 350 ml 5 (100%) 26 x hodnotené

Roztomilá fľaštička od Rex London skvele zapadne do všetkých detských batôžkov. Stane sa kamarátom na výlety a vydrží kilometre turistiky. A keď sme pri tom, kto hovorí, že ide o doplnok výhradne pre deti? ♥


 • Sklenená fľaša s bambusovým uzáverom Bambum Diem 500 ml
  Sklenená fľaša s bambusovým uzáverom Bambum Diem 500 ml

  Prírodné materiály oživia vašu domácnosť. Produkty značky Bambum vyrobené z..

  14.00 €
 • Čierna skladacia fľaša Stojo Bottle Carbon 590 ml
  Čierna skladacia fľaša Stojo Bottle Carbon 590 ml

  Na tréning, na výlet aj do školy. Praktická skladacia fľaša vo vašom každodennom režime ľahko nájde svoje miesto. Akonáhle ju raz zložité do tenkého disku, už inú fľašu nebudete chcieť. Toto udržateľné a šetrné rozhodnutie navyše zaobstaráte v širokej palete moderných farieb. Čím sú výnimočné? ✓ Ľahko ich zložíte do veľkosti tenkého disku, takže sa zmestia aj do tej najmenšej tašky, ✓ pevné viečko a obímka vás chránia pred vyliatím aj obarením, ✓ dajú sa rozložiť na 4 diely, ľahko sa čistia a sú vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry, ✓ zaobstaráte ich v 5 praktických veľkostiach: Mini (237 ml), Pocket Cup (355 ml), Biggie (470 ml), Titan (710 ml) a Bottle (590 ml), ✓a to nehovoríme o premyslenom dizajnovom vzhľade a širokej palete farieb. O značke Stojo Táto značka vám dokáže, že zachraňovanie prírody nevyžaduje vždy veľké obete na vašom životnom štýle, a že môže byť veľmi príjemné. Cestovné tégliky Stojo sú..

  26.00 €  Doporučujeme detské fľaše. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | detský riad sa nachádza antikoro fľaša rex london miko the panda 350 ml!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt