Antikoro fľaša Rex London Happy Cloud 350 ml

Antikoro fľaša Rex London Happy Cloud 350 ml

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Kuchyňa a jedáleň
Dodavateľ:Rex London
Cena:13.00 €
Cena bez DPH:10.83 €
Dostupnosť:skladom
Antikoro fľaša Rex London Happy Cloud 350 ml 5 (100%) 21 x hodnotené

Rozkošná fľaštička od Rex London skvele zapadne do všetkých detských batôžkov. Stane sa kamarátom na výlety a vydrží kilometre turistiky. A keď sme pri tom, kto hovorí, že ide o doplnok výhradne pre deti? ♥


 • Sivá športová fľaša s počítadlom plnenia Josoph Josoph Dot Active 750 ml
  Sivá športová fľaša s počítadlom plnenia Josoph Josoph Dot Active 750 ml

  Múdra fľaša Dot Active sama dohliadne na váš pitný režim. Akonáhle totiž vypijete prvé..

  22.00 €
 • Zelená športová fľaša s počítadlom plnenia Josoph Josoph Dot Active 750 ml
  Zelená športová fľaša s počítadlom plnenia Josoph Josoph Dot Active 750 ml

  Múdra fľaša Dot Active sama dohliadne na váš pitný režim. Akonáhle totiž vypijete prvé..

  22.00 €
 • Zelená filtračná fľaša Black Blum Eau Good s aktívnym uhlím 800 ml
  Zelená filtračná fľaša Black Blum Eau Good s aktívnym uhlím 800 ml

  Japonci už po stáročia používajú drevené uhlie zvané binchotan, ktoré je známe svojou schopnosťou zmäkčovať vodu, pridávať do nej prospešné minerály a absorbovať nežiadúce chute a pachy, napríklad chlór. Načo teda túto overenú metódu skrývať pred zrakmi modernej doby? Black and Blum vymyslel prenosnú plastovú fľašu, do ktorej usadil vybrúsený kúsok dreveného uhlia. Teraz už len stačí fľašu naplniť kohútikovou vodou a nechať uhlie pôsobiť. Ideálne je tak urobiť večer, aby ste už ráno mali chutnú a zdravú vodu. Ak používate fľašu Eau Good a plníte ju raz denne, vydrží filtračná schopnost uhlia až po dobu 3 mesiacov. Následne sa musí binchotan 10 minút povariť a nechať vyschnúť na slnku, čím životnosť filtra predĺžite o ďalšie 3 mesiace. Po 6 mesiacoch môžete uhlie zakopať do zeminy ku kvetom pre výživu alebo nechať pôsobiť jeho vlastnosti ako deodorant a dať ho napríklad k mačkám do podstielky..

  27.00 €
 • Čierna sklenená filtračná fľaša s neoprénovým obalom a binchotanom Black Blum Pure 600 ml
  Čierna sklenená filtračná fľaša s neoprénovým obalom a binchotanom Black Blum Pure 600 ml

  Japonci už po stáročia používajú drevené uhlie zvané binchotan, ktoré je známe svojou schopnosťou zmäkčovať vodu, pridávať prospešné minerály a absorbovať nežiadúce chute a pachy, napríklad chlór. Prečo túto metódu skrývať pred zrakmi modernej doby? O aktívnom uhlí Black and Blum vymyslel prenosnú plastovú fľašu, do ktorej usadil vybrúsený kúsok dreveného uhlia. Teraz už len stačí fľašu naplniť vodou z kohútika a nechať uhlie pôsobiť. Ideálne je urobiť to večer, aby ste už ráno mali chutnú a zdravú vodu (uhlie je vhodné len na kohútikovú vodu). Ak používate fľašu Eau Good a plníte ju raz denne, vydržia filtračné schopnosti uhlia až po dobu 3 mesiacov. Následne sa musí binchotan 10 minút povariť a nechať vyschnúť na slnku, čím životnosť filtra predĺžite o ďalšie 3 mesiace. A po 6 mesiacoch môžete uhlie zakopať do zeminy ku kvetom pre výživu alebo nechať pôsobiť jeho vlastnosti dezodorantu a dať ho napríklad k mačkám do podstielky..

  38.00 €
 • Pastelovomodrá sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou 300 ml
  Pastelovomodrá sklenená fľaša ReTap s doživotnou zárukou 300 ml

  Voda je základným elementom, bez ktorého by nebol život. Preto je potrebné ju chrániť a zmysluplne využívať. Ak súhlasíte s touto myšlienkou, tak sú pre vás fľaše ReTap ako stvorené. Sú totiž vyrábané v Škandinávii a ich poslaním je zmeniť spôsob, akým pijeme vodu. Ich ľahkosť a odolnosť ich predurčujú k tomu, aby ste ich mohli nosiť v kabelke alebo batohu a mať ich tak stále po ruke. To, že ide o skutočné skvosty, dokazuje aj víťazstvo v Red Dot Design Award 2011. Sú vyrobené z borosilikátového skla, ktoré sa vďaka svojej pevnosti a tepelnej odolnosti využíva aj v laboratóriách, takže kvalita fliaš je plne odskúšaná a zaručená. Ladné krivky ReTapu sú ozdobené farebným viečkom z termoplastického elastomeru, ktorý neobsahuje bisfenol A (BPA) a je teda nezávadný pre naše zdravie. Produkty Retap majú doživotnú záruku, aj napriek tomu sa však môže..

  14.00 €  Doporučujeme detské fľaše. V tejto kategórii: kategórie | kuchyňa a jedáleň | riad | detský riad sa nachádza antikoro fľaša rex london happy cloud 350 ml!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt