Čierny kufrík na vinylové dosky GPO Vinyl Case

Čierny kufrík na vinylové dosky GPO Vinyl Case

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Cena:45.00 €
Cena bez DPH:37.5 €
Dostupnosť:skladom
Čierny kufrík na vinylové dosky GPO Vinyl Case 4,25 (85%) 26 x hodnotené

Už ste si vybrali svoj vysnívaný gramofón a teraz si robíte poctivú zásobu vinylových platní? Pre tieto unikátne kúsky je potreba zariadiť perfektný kufrík na uskladnenie LP platní. Keďže GPO gramofóny majú luxusný retro dizajn, tento kufrík od rovnakej značky sa vám bude skvele hodiť a svojím štýlom perfektne zapadne. Kufrík uskladní až 45 platní rôznych veľkostí.


 • Čierny gramofón GPO Stylo II Black
  Čierny gramofón GPO Stylo II Black

  Túži vaše srdce po krásnom gramofóne, ale napriek tomu neholdujete klasickému retro štýlu? Kolekcia Stylo II od značky GPO vám padne presne do noty. Rovnako ako sa do módy vracia oblečenie, tak aj do sveta hudby sa vrátili vinylové platne a gramofóny, v ktorých si našlo zaľúbenie veľa ľudí. Stylo si zamilujete práve kvoli jeho pestrým a vkusným farbám. Základňa prístroja je tvorená luxusnou skriňou s pogumovaným povrchom a s plastovým vekom, ktoré chránia gramofón aj vinyly pred prachom. Základné ovládacie prvky potom nájdete na prednom paneli v podobe dvoch väčších otočných tlačidiel. Disponuje typickú rýchlosťou prehrávania, a to 33/45/78 otáčok za minútu, takže na ňom prehráte staršie i novšie LP platne. Gramofón tiež..

  69.00 €  Doporučujeme reproduktory. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie | elektro na cesty sa nachádza Čierny kufrík na vinylové dosky gpo vinyl case!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt