Čierny box na vreckovky iDesign Austin

Čierny box na vreckovky iDesign Austin

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Dekorácie
Dodavateľ:iDesign
Cena:25.00 €
Cena bez DPH:20.83 €
Dostupnosť:skladom
Čierny box na vreckovky iDesign Austin 4 (80%) 23 x hodnotené

Bez týchto kúpeľňových doplnkov by sme si život predstaviť nevedeli. Používame ich všetci a každý deň. Zaobstarajte si tie od obľúbenej značky iDesign, ktoré budú vo vašej kúpeľni plniť nielen funkčnú stránku, ale aj tú estetickú. Budú krásne vyzerať a radosť vám budú robiť dlhú dobu.


 • Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta
  Bambusový bo× na papierové vreckovky Bambum Etta

  Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou praktickosťou. Najväčšou prednosťou je materiál - všetko je totiž vyrobené z odolného bambusu, ktorý je ľahký, antibakteriálny a navyše aj ekologický. Kým dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u duba to..

  12.00 €
 • Bambusový box na vreckovky Bambum Metta 19 × 123 cm
  Bambusový box na vreckovky Bambum Metta 19 × 123 cm

  Bambus je odolný, ľahký, antibakteriálny a predovšetkým svojím spôsobom ekologický. Než dorastie do plnej sily, trvá mu to totiž okolo 5 rokov, zatiaľ čo napríklad u dubu to môže byť až 50 rokov. Využívanie bambusu tak je pre prírodu menšou záťažou ako výrub urastených stromov. A tak nie je divu, že sa značka Bambum rozhodla dať..

  12.00 €  Doporučujeme boxy na vreckovky. V tejto kategórii: kategórie | dekorácie | drobné dekorácie sa nachádza Čierny box na vreckovky idesign austin!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt