Čierno-biely jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 90 cm

Čierno-biely jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 90 cm

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Nábytok
Dodavateľ:EMKO
Cena:1417.00 €
Cena bez DPH:1180.83 €
Dostupnosť:skladom
Čierno-biely jedálenský stôl z masívu EMKO Naïve 90 cm 3 (60%) 22 x hodnotené

Skromná a čistá forma jedálenského stola Naïve je doplnená jednoduchou, ale dokonale stabilnou konštrukciou. Každá noha stola má naspodku vlastnú základňu, takže je Naïve pevný a spoľahlivý spoločník, ktorý bude slúžiť vám aj nadchádzajúcim generáciám. Doprajte si luxus v podobe stola z masívneho jaseňového dreva. Je to investícia na celý život.


 • Biely jedálenský stôl Ragaba Planet Round
  Biely jedálenský stôl Ragaba Planet Round

  Ragaba Planet, to je milý a moderný jedálenský stôl v jednom. Nohy,..

  309.00 €
 • Biely skladací jedálenský stôl Støraa Trento Quer ⌀ 92 cm
  Biely skladací jedálenský stôl Støraa Trento Quer ⌀ 92 cm

  Trento, to je kolekcia do každej kuchyne. Stoly a stoličky v niekoľkých farbách? To je sen! Vyberie si naozaj každý. Jednoduchý a moderný dizajn zaisťuje, že tento diel zapadne do akéhokoľvek interiéru! Støraa je holandská značka so sídlom v Holstebro, kde vyvíja a vyrába nábytok už viac ako 25 rokov. Vlastný dizajnérsky tím dizajnérov využíva svoju tvorivosť na vytváranie produktov, ktoré sú nielen krásne, ale aj najvyššej kvality a spoľahlivosti. Návrhy sa inšpirujú módnymi trendmi , ale v spoločnosti Støra si tiež myslia, že správny nábytok by mal byť doma. Tím riadiacich pracovníkov..

  182.00 €  Doporučujeme jedálenské stoly. V tejto kategórii: kategórie | nábytok | stoly a stolíky sa nachádza Čierno-biely jedálenský stôl z masívu emko naïve 90 cm!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt