Červený gramofón GPO Stylo II Red

Červený gramofón GPO Stylo II Red

Zistiť viac >>

Informácie o prudukte:
Kategória: Móda a voľný čas
Cena:69.00 €
Cena bez DPH:57.5 €
Dostupnosť:skladom
Červený gramofón GPO Stylo II Red 2,75 (55%) 23 x hodnotené

Túži vaše srdce po krásnom gramofóne, ale napriek tomu neholdujete klasickému retro štýlu? Kolekcia Stylo II od značky GPO vám padne presne do noty. Rovnako ako sa do módy vracia oblečenie, tak aj do sveta hudby sa vrátili vinylové platne a gramofóny, v ktorých si našlo zaľúbenie veľa ľudí. Stylo si zamilujete práve kvoli jeho pestrým a vkusným farbám. Základňa prístroja je tvorená luxusnou skriňou s pogumovaným povrchom a s plastovým vekom, ktoré chránia gramofón aj vinyly pred prachom. Základné ovládacie prvky potom nájdete na prednom paneli v podobe dvoch väčších otočných tlačidiel. Disponuje typickú rýchlosťou prehrávania, a to 33/45/78 otáčok za minútu, takže na ňom prehráte staršie i novšie LP platne. Gramofón tiež disponuje funkciou Autostop, korekciou zvuku Pitch Control alebo napríklad ovládaním hlasitosti s LED indikátorom.


 • Biely prehrávač GPO Brooklyn
  Biely prehrávač GPO Brooklyn

  Milujete typické osemdesiate roky? ♥ Tak tento štýlový retro audio systém GPO Brooklyn je presne to pravé orechové do vášho domova. Prináša totiž obľúbený Boombox späť do hry. Tento prenosný audio systém je zosilňovač s výkonom 2x 40Wa dobíjacie lítiovou batériou, takže si svoju hudbu môžete vziať na vonkajšie párty alebo na záhradnú slávnosť. Prehráva: CD, DAB / FM rádio, ale k dispozícii je aj klasický kazetový MC prehrávač s funkciou nahrávania. Úplnou samozrejmosťou v dnešnej modernej dobe je USB port pre prepojenie s počítačom a Bluetooth pre bezdrôtové prehrávanie hudby..

  265.00 €
 • Červený prehrávač GPO PCD 299 Metallic Red
  Červený prehrávač GPO PCD 299 Metallic Red

  Vypočujte si tie najväčšie hity vďaka prenosnému rádiu od značky GPO. Tento kúsok je taký maznáčik 3 v 1 - zvláda prehrávať rádio, CD a kazety. Ponúka rádio AM a FM s programovaním obľúbených staníc. Môžete si prehrávať CD / CDR-W. Rádio je vybavené 2-ciferným červeným LED displejom a teleskopickou anténou. Vysokovýkonné..

  43.00 €
 • Prenosný reproduktor Luckies of London Smartphone Speaker Copper
  Prenosný reproduktor Luckies of London Smartphone Speaker Copper

  Tiež sa vám zdá, že váš telefón nemá tak dobrý zvuk, ako by ste si priali? Ale nechcete si ani na cestách odpustiť počúvanie svojej obľúbenej muziky?..

  22.00 €
 • Čierny malý bluetooth reproduktor Gingko Halo
  Čierny malý bluetooth reproduktor Gingko Halo

  Hľadáte reproduktor, ktorý má netradičný vzhľad a zároveň plní svoju funkciu? Čo tak fešák od Gingko v tvare malého megafónu? ♥ Elegantné a moderné vzhľady v kombinácii so skvelým hudobným zážitkom. To je doménou tohto..

  54.00 €  Doporučujeme reproduktory. V tejto kategórii: kategórie | móda a voľný čas | cestovanie | elektro na cesty sa nachádza Červený gramofón gpo stylo ii red!
  © 2021 Dom a záhrada, elektronika, veľké a malé domáce spotrebiče Kontakt